okna pcv


ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PCV KLASY PREMIUM

Ważnym elementem domu energooszczędnego są dobrane okna,. Wraz z rozwojem nowych technologii na rynek wchodzą coraz bardziej efektywne energetycznie produkty. W domach energooszczędnych współczynnik przenikania ciepła U dla całości okna (rama+szyba) powinien wynosić od 0,8 – 1,0 W/m2K. Tak korzystny parametr jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu tzw. „ciepłej” ramki dystansowej (nie jest wykonana z metalu), wysokiej jakości szklenia (zastosowanie potrójnego szklenia, powłoki selektywnej). Ważnym jest również sam projekt budynku przewidujący usytuowanie większości połaci przeszklonych od dobrze nasłonecznionej strony. Ponadto połączenia okien z ościeżami należy projektować i wykonywać tak, by uzyskać całkowitą szczelność na przenikanie powietrza. Prezentowane okna idealnie wpisują się standardy budynku energooszczędnego (budynku NF40)

SERIA M&S 82 MD

alu-look-ms-line-gliwice

Okna Ms Line+ oraz Ms Evolution 82 z trzecią uszczelką to zdecydowanie okna 100% PREMIUM dla ceniących ciszę, ciepło i oszczędności energii.

SERIA SCHÜCO SI82 & LIVING

schuco-si-82-awilux

Seria Schuco Si 82 to bogactwo kształtów i rozwiązań. Model Si82 oferuje skrzydła klasyczne, skrzydła w stylu rondo oraz niespotykane nigdzie indziej skrzydło Cava.

VEKA SL 82

veka-82-md-gliwice-okna

Okna wykonywane w systemie VEKA SL 82 są skierowane do najbardziej wymagających i poszukujących trwałych rozwiązań klientów. 


 PASYWNE OKNA PCV

Okna spełniające wymagania budownictwa pasywnego (Uw=0,76 W/(m2K)). Wybór okien pasywnych to solidna inwestycja w przyszłość i gwarancja najniższych kosztów utrzymania przez długie lata. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe. Bogaty wybór akcesoriów oraz szeroka oferta kolorystyczna zapewniają dopasowanie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

MS EVOLUTION 92 [PASYWNE]

ms-evolution-pasywne

MS Evolution [pasywne] to linia okien, które dzięki zastosowaniu nowatorskich wzmocnień termicznych SteelPur uzyskały certyfikat niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim.

SCHUCO SI82 ALU INSIDE

schuco-alu-inside-si82

Okno stworzone z myślą o domach pasywnych, gdzie najważniejszym aspektem jest oszczędność energii. ponadprzeciętne wyposażenie czynią z tego okna ekskluzywny element każdego wnętrza.

PASSIVE LINE PLUS/ULTRA

20_passiv-line_plus

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)


CIEPŁE OKNA DO CIEPŁEGO MIESZKANIA

Eleganckie i trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem, o bardzo korzystnych dla okien tej klasy współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej. Dzięki odpowiedniej konstrukcji profilu okiennego z powodzeniem zastosujemy pakiet trzyszybowy znacznie poprawiający właściwości energetyczne okna. Możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce lub okleinowania tylko od strony zewnętrznej zadowoli każdego, który chciałby mieć okna w okleinach zbliżonych do naturalnych drewnianych kolorów, a jest zmuszony do zachowania spójności w doborze okien z sąsiadami.

 ms-line-glowne

W serii 73 mamy swobodę dobory wyglądu profilu, doboru listwy okiennej, klamek i innych dodatków, które sprawią, że nasze okna będą wyróżniały się na tle innych standardowych.