OKNA


Kupując okna należy pamiętać o rozważnym podejmowaniu decyzji. Najlepiej decydować się na okna energooszczędne. Dzięki temu masz pewność, że parametry izolacyjności cieplnej okien przyczynią się do mniejszych strat ciepła. Oznacza to, że ogrzewanie domu zimą będzie bardziej efektywne, a rachunki za gaz mniejsze. Dla ułatwienia wyboru energooszczędnych okien podzieliśmy okna według najprostszego podziału.Przez kolejne kroki wyboru przejdziemy wspólnie.

Przedstawiamy energooszczędne okna pcv, okna aluminiowe oraz okna drewniane. 


Zacznij z nami! Wybierz swoje energooszczędne okna

 

OKNA PVC

ms-evolution-pasywne

Energooszczędne okna PVC to rozsądny wybór dla klasycznych domków jednorodzinnych. Duże możliwości konstrukcyjne i szeroka gama kolorystyczna pomoże w wykończeniu wymarzonego domu. 

OKNA ALUMINIOWE

Fusion x64 TIFF File

Stolarka aluminiowa jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz przemysłowych. Stolarka aluminiowa pozwoli zrealizować założenia "szklanego domu".

Wyjście na taras?

Balkon z ruchomym słupkiem czy drzwi podnoszono-przesuwne HST? 

 

MONTAŻ OKIEN
Dobry montaż stolarki to gwarancja ciepłego domu. Ważne jest żeby powierzyć montaż sprawdzonej ekipie, a w trakcie wyboru stolarki uzgodnić wszystkie szczegóły.
CIEPŁY MONTAŻ OKIEN
Montaż warstwowy to szczelniejsze połączenie ramy okiennej z murem. Stosowane taśmy chronią piankę montażową przed jej degradacją na przestrzeni lat.
CIEPŁY PARAPET XPS
Specjalnie zaprojektowana kształtka z tworzywa XPS skutecznie ociepla parapety. Odpowiednio dobrane kształtki w 100% eliminują mikroprzewiewy w tym newralgicznym miejscu.
KOLORYSTYKA OKIEN
Obecnie wszyscy producenci posiadają zbliżoną paletę oklein okiennych. W naszej ofercie dostępnych jest ponad 30 kolorów oklein i niezliczona liczba kolorów z palety RAL
DOBÓR ROLET
Temat doboru odpowiednich rolet zewnętrznych zaczyna się już na etapie projektowania budynku. Kontakt z doradcą pozwoli uniknąć późniejszych dodatkowych kosztów.
BEZPIECZEŃSTWO
Okna w wersji podstawowej nie zawsze gwarantują nam bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nasi doradcy pomagają przy wyborze dodatkowych zabezpieczeń

Nasze realizacje