Drzwi aluminiowe


Drzwi aluminiowe MS External Aluprof

System drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych właściwościach, spełniający różnorodne potrzeby użytkowników. Konstrukcja profili posiada 3 warianty wykonania w zależności od zapotrzebowania na energooszczędność cieplną: ST, SI i AERO. MB-86 to system aluminiowych  drzwi, w którym po raz pierwszy zastosowany został aerożel - materiał o doskonałych parametrach izolacji termicznej. Drzwi panelowe Ms External PREMIUM osiągają współczynnik UD na poziomie 0,61 W/(m2 K). Zaletą systemu MB-86 jest także wysoka wytrzymałość profili, która umożliwia wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze, drzwi panelowe można wykonać  aż do 1,40 m szerokości i niemal 2,60 m wysokości.

Drzwi aluminiowe Krispol SOLANO

System drzwi aluminiowych SOLANO jest zbudowany z profili o głębokości zabudowy 90 mm. Wypełnienie stanowią panele z blach aluminiowych, wypełnione grubą warstwą izolatora wykonanego z pianki poliuretanowej.

Panele są obustronnie nakładkowe, co pozwala uzyskać elegancką i jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą. Dzięki dopracowanej w każdym detalu budowie drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła już od 0,8 W [m2K].